Atsiliepimai

★★★★★

“All good!”

Rokas

★★★★★

“Tobula kaip visada”

Edvinas

★★★★★

“Ačiū labai!”

Tomas

★★★★★

“Super viskas 🤘”

Markas

★★★★★

“Puikus salonas, verta apsilankyti”

Titas

★★★★★

“Kaip visada, vaikas patenkintas rezultatu ir vis sugrįžtame.”

Gaila

★★★★★

“labai jauki aplinka, geras kolektyvas ir puikus kirpimas”

Simonas

★★★★★

“Labai profesionalu, pasikalbam ir graziai atrodo kede bei visi lipdukai.”

Dangiras

★★★★★

“Puikus kirpimas , gera atmosfera , puikus aptarnavimas”

Rapolas

★★★★★

“👌👌👌👌😁”

Vakaris