Atsiliepimai

★★★★★

“Kaip visada, vaikas patenkintas rezultatu ir vis sugrįžtame.”

Gaila

★★★★★

“labai jauki aplinka, geras kolektyvas ir puikus kirpimas”

Simonas

★★★★★

“Labai profesionalu, pasikalbam ir graziai atrodo kede bei visi lipdukai.”

Dangiras

★★★★★

“Puikus kirpimas , gera atmosfera , puikus aptarnavimas”

Rapolas

★★★★★

“👌👌👌👌😁”

Vakaris

★★★★★

“Viskas puiku.”

Linas

★★★★★

“All good”

Tadas

★★★★★

“Puikiai apkirpo”

Matas

★★★★★

“Viskas puiku!”

Rimantas

★★★★★

“Lankausi daugiau nei 2 metus. Gal daugiau. Atmosfera super. Toks geras klubas vyrams. Aš mažai kalbu, bet vyrukai normaliai paskaldo bajerius. Smagu paklausyti. Jei ką, tai ir anūkas jau ten varo apsikirpti. Ir muzika gera”

VAIDAS